ikinci el eşya alanlar Etimesgut

ikinci el eşya alanlar Etimesgut

İkinci el eşya alanlar Etimesgut ve bölgesinde sizlere hizmet vermekte olan firmamız değerinden eşyalarınızı alarak sizlere yardımcı olmak için 25 yıldır çalışmaktadır. İkinci el eşya sektöründe daima profesyonel kadrosu ve güler yüzlü ekibiyle sizlere hizmet vermektedir. İkinci el eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizi arayarak hemen fiyat alabilir eşya resimlerinizi bize resim atarak 10 dakika da hemen fiyat analizi yapabiliriz. Etimesgut ve bölgesinde uzun yıllardır hizmet veren Hey Mobilya 2.el spot eşya olarak eşyalarınızı anında nakit olarak alıyoruz. Etimesgut yeni yapılaşma olduğu için taşınma sayısı diğer bölgelere göre fazladır. İkinci el eşyalarınızı nereye satacağınızı bilmiyorsanız ve kömürlük depo gibi sığınaklarda çürümesine izin vermeyin değerlendirin yeni eşya aldığınızda da elinize maddi olarak peşinat geçmiş olur zaten sizden alınan ikinci el eşyalar ihtiyacı olan insanlara cüzzi bir kazanç sonrası verilecektir. Kısaca aldığımız eşyaları sayacak olursak koltuk takımı, yemek odası takımı, yatak odası, çocuk odası, salon takımı, baza, ofis eşyaları, beyaz eşya, lcd tv gibi ikinci el eşyaya dair ne varsa alıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken 0507 943 35 05 veya 0533 761 50 86 nolu telefonu arayarak eşyalarınızın resimlerini whatsapp aracılığıyla atmak. Siz resimleri attıktan 10 dakika sonra size geri dönüş sağlayarak sizde uygun görürseniz nakliye araçlarımızla yerinize gelerek eşyalarınızı ekibimiz taşımaya başlıyor o sırada size ödemenizi nakit olarak size sunuyoruz. İkinci el eşya Etimesgut satacağınız zaman her zaman sorabileceğim bir kapım olsun diyorsanız bize istediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Sizden aldığımız ikinci el eşyaları şehir dışından gelen öğrenci arkadaşlarımız yeni eve çıkmak istedikleri zaman ikinci el eşyaya ihtiyaçları oluyor bu konuda da öğrenci arkadaşlarımıza sizden aldığımız eşyalar sayesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Aynı zamanda devlet memuru yada sürekli iş için şehir değiştiren insanlarında vazgeçilmezi ikinci el eşya çünkü sıfır eşya almak pek mantıklı gelmiyor. Dolayısıyla ikinci el eşyalar daha cazip uygun oluyor. İkinci el eşya sektöründe yüzlerce referansı olan mutlu müşteri sayısını her geçen gün artırarak yoluna devam eden firmamıza ikinci el eşyalarınızı satmak isterseniz hemen iletişime geçiniz.

ikinci el eşya alanlar etimesgut

ikinci el eşya alanlar etimesgut

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir